Stredová oska 4-hran Stronglight JP 400 AL ITA JIS Stronglight
Dĺžka osky
Popis produktu
Odolná stredová oska 4-hran Stronglight JP 400 AL s veľmi robustnou oceľovou oskou, JIS štvorhranom, utesnenými priemyselnými ložiskami a hliníkovými miskami.Parametre
| Závit | ITA (M36 x 24 TPI) |
| Dĺžka osky | 113 mm, 122 mm, 110 mm, 119 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 70 mm |
| Hmotnosť | cca. 280 g |
| Prevedenie | 4hran JIS |
| Materiál - Oska | Oceľ |
| Materiál - misky | Hliník 7075-T6 |
| Ložiská | Zapuzdrené priemyselné ložiská |
Súvisiace produkty
Pedál City Ergotec 658
Ergotec
26,79 €
21,78 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Rozmer: 112 x 71 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 516 g
Materiál telo: Hliník 6061
Materiál oska: CrMo
Pedál City/Urban Shimano PD-EF202 (Black)
Shimano
37,00 €
30,08 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 512 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Pedál City/Urban VP Components VP-817 (Black)
VP Components
6,90 €
5,61 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 112 x 82 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Plast
Materiál oska: Oceľ
Pedál City/Urban Shimano PD-EF202 (Red)
Shimano
33,41 €
27,16 bez DPH
K dispozíciiFarba: Červená
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 512 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo






