Vidlica predná odpružená 20" SR Suntour SF15 M3010 P 20 (A-Head) SR Suntour
Popis produktu
Predná odpružená vidlica SR Suntour SF15 M3010 P 20 určená pre detské MTB bicykle. Vidlica je vybavená čapmi pre namontovanie V-bŕzd a otvorom na pripevnenie držiaka predného svetla.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 20" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 255 mm |
| Hmotnosť | cca. 1897 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ (STKM) |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník (AC4C) |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ (STKM) / 25,4 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník / 108 mm |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
| Zdvih | 40 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
| Tlmenie | Trecie |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie A-head Stronglight O´Light ST
Stronglight
19,99 €
12.06.26
16,25 bez DPH
K dispozícii po:12.06.26
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 183 g
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.2 (31,8/Black)
Force
14,00 €
11,38 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 206 g, cca. 183 g, cca. 164 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 75 mm, 105 mm
Predstavec 1 1/8" BRN One (25,4/Black)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 173 g
Dĺžka predstavca: 70 mm, 90 mm, 80 mm
Predstavec 1 1/8" Ergotec Piranha 650B (31,8/Black)
Ergotec
36,00 €
29,27 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 110 g
Dĺžka predstavca: 50 mm



