Vidlica predná odpružená 24" RST Capa T24 (Black) RST
Popis produktu
Odpružená predná vidlica RST Capa T24 určená pre detské bicykle s kotúčovými alebo V-brzdami. So svojim 50 mm zdvihom je vhodná pre jazdy v miernom teréne. Pekný dizajn v kombinácii s tuhými pružinami a elastomerovým tlmením.Vidlica sa dodáva bez stĺpika riadenia! Je možné doobjednať stĺpik riadenia priemeru 1" alebo 1 1/8" so závitom alebo pre A-Head. Stĺpiky riadenia RST nájdete v sekcii Súčiastky/Vidlice/Príslušentsvo.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 24" |
| Priemer stĺpika vidlice | - |
| Hmotnosť | cca. 1840 g |
| Prevedenie | Závit / A-Head |
| Materiál - korunka vidlice | Hliník |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ / 25,4 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | IS2000 |
| Zdvih | 50 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina / MCU Elastomer |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-M15 / 25,4 (Black)
XLC
od 13,41 €
10,90 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 155 g (31,8 x 110 mm)
Dĺžka predstavca: 60 mm, 110 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom 7 / 25,4
Zoom
od 13,00 €
10,57 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 146 g
Dĺžka predstavca: 40 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Comp 4-Axis-44 84D (Black)
Ritchey
53,00 €
43,09 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 155 g (120 mm)
Dĺžka predstavca: 70 mm, 90 mm, 110 mm, 60 mm, 130 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Fuchsia)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Ružová
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°



