Vidlica predná odpružená 26" RST Capa T26 (Black) RST
Popis produktu
Odpružená predná vidlica RST Capa T26 určená pre touringové bicykle s kotúčovými alebo V-brzdami. So svojim 80 mm zdvihom je vhodná pre jazdy v miernom teréne. Pekný dizajn v kombinácii s tuhými pružinami a elastomerovým tlmením.Vidlica sa dodáva bez stĺpika riadenia! Je možné doobjednať stĺpik riadenia priemeru 1" alebo 1 1/8" so závitom alebo pre A-Head. Stĺpiky riadenia RST nájdete v sekcii Súčiastky/Vidlice/Príslušentsvo.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | - |
| Hmotnosť | cca. 1980 g |
| Prevedenie | Závit / A-Head |
| Materiál - korunka vidlice | Hliník |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ / 25,4 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | IS2000 |
| Zdvih | 80 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina / MCU Elastomer |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Ritchey Comp 4-Axis 30D (Black)
Ritchey
53,00 €
43,09 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 170 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 70 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-M15 / 31,8 (Black)
XLC
od 13,64 €
11,09 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 155 g (31,8 x 110 mm)
Dĺžka predstavca: 130 mm, 60 mm, 110 mm, 120 mm, 90 mm
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" - 1,5" Token Vigilante TK036F
Token
36,51 €
29,68 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" - 1,5" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 40,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 44,0 mm / 49,0 mm
Hmotnosť: cca. 185 g
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Tange Seiki J-27 (Silver)
Tange Seiki
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 88 g



