Predstavec štandardný 1" TWN Fe-AL (Black) TWN
Popis produktu
Predstavec štandardný 1" TWN Fe-AL pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Oceľ/Hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 270 mm |
| Hmotnosť | cca. 412 g |
| Dĺžka predstavca | 40 mm |
| Uhol | 40° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Deda Elementi Pista (31,7/Black)
Deda Elementi
64,48 €
52,42 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna lesklá
Materiál: Hliník 6061-T6 double butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,7 mm
Hmotnosť: cca. 279 g
Šírka: 420 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 173/109 mm
Akcia
Riadidlá BRN Condorino
BRN
36,00 €
29,27 bez DPH
43,00 €Farba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Hmotnosť: cca. 600 g
Šírka: 550 mm
Akcia
Riadidlá Ritchey Comp Streem
Ritchey
39,00 €
31,71 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061 double butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 325 g (420 mm)
Šírka: 460 mm, 400 mm, 440 mm, 380 mm, 420 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 128 / 73 mm
Riadidlá ITM Alcor 80
ITM
0,00 €
0,00 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 300 g (420 mm)
Šírka: 420 mm, 400 mm, 440 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 125 / 70 mm



