Vidlica predná odpružená 26" SR Suntour SF13 XCM (Black) SR Suntour
Popis produktu
Odpružená predná vidlica SR Suntour SF13 XCM 26 určená pre MTB bicykle s kotúčovými brzdami.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 255 mm |
| Hmotnosť | cca. 2635 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ (STKM) |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník (AC4C) |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ (STKM) / 30 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Horčík / 130 mm |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | - |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | Post Mount |
| Zdvih | 100 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
| Tlmenie | Trecie |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" ITM XX7 (31,8/Black)
ITM
18,00 €
14,63 bez DPH
Skladom 1ksFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 170 g
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS Trail (Black)
Ritchey
98,00 €
79,67 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 115 g (70 mm)
Dĺžka predstavca: 60 mm, 80 mm, 45 mm, 70 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Uno Alu 10° / 25,4 (Black)
UNO
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm
Uhol: +/-10°
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Red)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Červená
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°



