Vidlica predná odpružená 26" SR Suntour SF13 XCM HLO (Black) SR Suntour
Popis produktu
Odpružená predná vidlica SR Suntour SF13 XCM HLO určená pre MTB bicykle s kotúčovými brzdami alebo v-brzdami.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 255 mm |
| Hmotnosť | cca. 2665 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ (STKM) |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník (AC4C) |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ (STKM) / 30 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Horčík / 130 mm |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | Post Mount |
| Zdvih | 100 mm |
| Uzamknutie vidlice | Áno - Hydraulic Lockout |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
| Tlmenie | Trecie |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey WCS Logic Threadless (Black)
Ritchey
75,00 €
60,98 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník 7075
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 103 g
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 73D (Black)
Ritchey
110,00 €
89,43 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 121 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 120 mm, 70 mm, 90 mm, 110 mm, 130 mm, 80 mm, 100 mm
Predstavec 1 1/8" Ergotec Piranha 650B (31,8/Black)
Ergotec
36,00 €
29,27 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 110 g
Dĺžka predstavca: 50 mm
Hlavové zloženie 1 1/8" A-head Point CH-288TBW (Black)
Point
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Oceľ/Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Ložiská: Zapuzdrené / Utesnené ložiská



