Vidlica predná odpružená 26" SR Suntour SF14 XCR-32 RL (Black) SR Suntour
Popis produktu
Odpružená predná vidlica SR Suntour SF14 XCR-32 RL 26 určená pre MTB bicykle s kotúčovými brzdami. Vidlica je vybavená uzamykaním pruženia. Dodávané vrátane ovládača uzamykania vidlice.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 255 mm |
| Hmotnosť | cca. 2449 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ (STKM) |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník (AC4C) |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ (STKM) / 32 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Horčík / 130 mm |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | - |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | Post Mount |
| Zdvih | 100 mm |
| Uzamknutie vidlice | Áno - Remote Speed Lockout |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
| Tlmenie | Olejové |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Akcia
Predstavec 1 1/8" BRN Road (Silver/31,8)
BRN
20,00 €
16,26 bez DPH
Momentálne vypredaný26,00 €Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Dĺžka predstavca: 90 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Yellow)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Skladom25,00 €Farba: Žltá
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Orange)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Oranžová
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey Comp Logic Threadless (Black)
Ritchey
35,00 €
28,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 160 g




