Vidlica predná odpružená 26" Spinner Odesa 26 (Black) Spinner
Popis produktu
Odpružená predná vidlica Spinner Odesa určená pre mestské a trekingové bicykle s kotúčovými alebo V-brzdami. Vidlica je vybavená uzamykaním pruženia.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Hmotnosť | cca. 2135 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník 6061 |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ / 25,4 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | Disc |
| Zdvih | 63 mm |
| Uzamknutie vidlice | Áno |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | - |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Ritchey Classic C220 84D (Silver)
Ritchey
65,00 €
52,85 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 121 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 100 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Vai (Black)
Cinelli
26,00 €
21,14 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 145 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 130 mm, 100 mm, 120 mm, 90 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 25D (Black)
Ritchey
76,00 €
61,79 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 120 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 80 mm, 100 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey OEM 4-Axis (Black)
Ritchey
25,00 €
20,33 bez DPH
Skladom29,00 €Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 140 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm



