Vidlica predná odpružená 26" Spinner Odesa 26 (White) Spinner
Popis produktu
Odpružená predná vidlica Spinner Odesa určená pre mestské a trekingové bicykle s kotúčovými alebo V-brzdami. Vidlica je vybavená uzamykaním pruženia.Parametre
| Farba | Biela |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Hmotnosť | cca. 2135 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník 6061 |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ / 25,4 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | Disc |
| Zdvih | 63 mm |
| Uzamknutie vidlice | Áno |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | - |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey Logic Threadless (Black)
Ritchey
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Oceľ/Plast
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 134 g
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.2 (31,8/Black)
Force
14,00 €
11,38 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 206 g, cca. 183 g, cca. 164 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 75 mm, 105 mm
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.4 (31,8/Black)
Force
19,80 €
16,10 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 207 g
Dĺžka predstavca: 50 mm
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Tange Seiki RDC-82 (Silver)
Tange Seiki
27,00 €
21,95 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 88 g



