Vidlica predná odpružená 28" Zoom Swift (Závit/Black) Zoom
Priemer stĺpika vidlice
Popis produktu
Odpružená predná vidlica Zoom Swift určená pre mestské a trekingové bicykle s kotúčovými alebo V-brzdami. Vidlica je vybavená otvorom na pripevnenie držiaka predného svetla.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8", 1" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 240 mm |
| Dĺžka závitu | 80 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
| Materiál - korunka vidlice | Hliník |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | Disc |
| Zdvih | 45 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina |
| Tlmenie | MCU Elastomer |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Zoom BMX A-Head
Zoom
12,50 €
10,16 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 22,2 mm
Dĺžka predstavca: 50 mm
Uhol: 0°
Predstavec 1 1/8" Cinelli Neos (Black)
Cinelli
98,00 €
79,67 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 7050-T6 + Karbón
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 125 g (100 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm, 120 mm, 90 mm, 110 mm
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC HS-A08 (Silver)
XLC
19,98 €
16,24 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 112 g
Predstavec 1 1/8" XLC Pro Ride ST-F02 (Black&White)
XLC
26,02 €
21,15 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 250 g
Dĺžka predstavca: 40 mm




