Vidlica predná odpružená 28" SR Suntour SF14 NEX-E25 LO 700 (Black) SR Suntour
Priemer stĺpika vidlice
Dĺžka stĺpika vidlice
Prevedenie
Popis produktu
Odpružená predná vidlica SR Suntour SF14 NEX-E25 LO 700 určená pre elektrické mestské a trekingové bicykle s kotúčovými brzdami. Vidlica je vybavená uzamykaním pruženia a otvorom na pripevnenie držiaka predného svetla.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8", 1,5" - 1 1/8" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 255 mm, 272 mm |
| Hmotnosť | cca. 2758 g |
| Prevedenie | A-Head, A-Head Tapered |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ (STKM) |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník (AC4C) |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ (STKM) / 30 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník / 116 mm |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | - |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | Post Mount |
| Zdvih | 63 mm |
| Uzamknutie vidlice | Áno - Speed Lockout |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
| Tlmenie | Trecie |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS Chicane (Black)
Ritchey
76,00 €
61,79 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 175 g (100 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 130 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey Logic Threadless (Black)
Ritchey
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Oceľ/Plast
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 134 g
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.2 (31,8/Black)
Force
14,00 €
11,38 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 206 g, cca. 183 g, cca. 164 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 75 mm, 105 mm
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Tange Seiki RDC-82 (Black)
Tange Seiki
27,00 €
21,95 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 88 g




