Vidlica predná odpružená 20" RST Capa T20 (Black) RST
Popis produktu
Odpružená predná vidlica RST Capa T20 určená pre detské bicykle s kotúčovými alebo V-brzdami. So svojim 50 mm zdvihom je vhodná pre jazdy v miernom teréne. Pekný dizajn v kombinácii s tuhými pružinami a elastomerovým tlmením.Vidlica sa dodáva bez stĺpika riadenia! Je možné doobjednať stĺpik riadenia priemeru 1" alebo 1 1/8" so závitom alebo pre A-Head. Stĺpiky riadenia RST nájdete v sekcii Súčiastky/Vidlice/Príslušentsvo.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 20" |
| Priemer stĺpika vidlice | - |
| Hmotnosť | cca. 1750 g |
| Prevedenie | Závit / A-Head |
| Materiál - korunka vidlice | Hliník |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | IS2000 |
| Zdvih | 50 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina / MCU Elastomer |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" TWN Racing (Silver)
TWN
12,00 €
9,76 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Hmotnosť: cca. 311 g
Hlavové zloženie závitové 1" XLC Comp HS-S03 (Black)
XLC
30,80 €
25,04 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 26,4 mm, 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm, 30,2 mm
Hmotnosť: cca. 110 g
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Fluo Yellow)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Žltá
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Hlavové zloženie závitové 1" Neco H831 (Silver)
Neco
4,00 €
3,25 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 27,0 mm, 26,4 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Hmotnosť: cca. 140 g



