Vidlica predná odpružená 26" M-Wave Ballistic (Black) M-Wave
Priemer stĺpika vidlice
Popis produktu
Odpružená predná vidlica M-Wave Ballistic určená pre mestské a trekingové bicykle s V-brzdami. Vidlica je vybavená otvorom na pripevnenie držiaka predného svetla.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8", 1" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 240 mm |
| Dĺžka závitu | 130 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
| Materiál - korunka vidlice | Hliník |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
| Zdvih | 60 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina |
| Tlmenie | MCU Elastomer |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie závitové 1" BRN Classic Aluminio (Silver)
BRN
36,00 €
29,27 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 26,4 /27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Ložiská: Zapuzdrené ložiská
Hlavové zloženie závitové 1" XLC Comp HS-S01 (Silver)
XLC
12,50 €
10,16 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 26,4 mm, 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm, 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 160 g
Predstavec štandardný 1" UNO KL Racing (Black)
UNO
20,20 €
16,42 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm
Hlavové zloženie závitové 1" BMX Madd Freestyle (Black)
TWN
18,40 €
14,96 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1" (21,1 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 32,5 mm
Výška: 15 mm




