Hlavové zloženie závitové 1 1/8" Tange Seiki Passage DX (Black) Tange Seiki
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie závitové 1 1/8" Tange Seiki Passage DX s oceľovým horným a spodným konusom.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (25,4 mm) |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 119 g |
| Výška | 36,2 mm |
| Ložiská | Venček |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" BRN Cobra (31,8/Black)
BRN
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 110 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Satori UP2 Quill (31,8/Black)
Satori
19,90 €
16,18 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 440 g
Predstavec štandardný 1 1/8" Ergotec Kobra Tube / 25,4
Ergotec
od 34,15 €
27,76 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm, 230 mm
Dĺžka predstavca: 90 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Kobra Vario / 25,4 (Black)
Ergotec
26,31 €
21,39 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 570 g





