Vidlica predná odpružená 26" RST Capa T26 (Black) RST
Popis produktu
Odpružená predná vidlica RST Capa T26 určená pre touringové bicykle s kotúčovými alebo V-brzdami. So svojim 80 mm zdvihom je vhodná pre jazdy v miernom teréne. Pekný dizajn v kombinácii s tuhými pružinami a elastomerovým tlmením.Vidlica sa dodáva bez stĺpika riadenia! Je možné doobjednať stĺpik riadenia priemeru 1" alebo 1 1/8" so závitom alebo pre A-Head. Stĺpiky riadenia RST nájdete v sekcii Súčiastky/Vidlice/Príslušentsvo.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | - |
| Hmotnosť | cca. 1980 g |
| Prevedenie | Závit / A-Head |
| Materiál - korunka vidlice | Hliník |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ / 25,4 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | IS2000 |
| Zdvih | 80 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina / MCU Elastomer |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Ritchey Trail (Black)
Ritchey
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 142 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 45 mm, 70 mm
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey WCS Logic Threadless (Black)
Ritchey
75,00 €
60,98 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník 7075
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 103 g
Predstavec 1 1/8" Deda Cortissimo Stem (31,7/Black)
Deda Elementi
37,30 €
30,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,7 mm
Hmotnosť: cca. 148 g
Dĺžka predstavca: 45 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Comp 4-Axis 30D (Black)
Ritchey
53,00 €
43,09 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 170 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 70 mm, 90 mm



