Vidlica predná odpružená 28" SR Suntour SF14 CR85-E25-P LO 700 (Black) SR Suntour
Popis produktu
Odpružená predná vidlica SR Suntour SF14 CR85-E25-P LO 700 určená pre elektrické mestské a trekingové bicykle s V-brzdami. Vidlica je vybavená uzamykaním pruženia a otvorom na pripevnenie držiaka predného svetla.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 255 mm |
| Hmotnosť | cca. 2700 g |
| Dĺžka závitu | 60 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ (STKM) |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník (AC4C) |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ (STKM) / 30 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník / 116 mm |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
| Zdvih | 63 mm |
| Uzamknutie vidlice | Áno - Speed Lockout |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
| Tlmenie | Trecie |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Orange)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Oranžová
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Hlavové zloženie závitové 1" CycleParts MH203C (Black)
CycleParts
11,00 €
8,94 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Výška: 36,5 mm
Predstavec nastaviteľný 1" XLC ST-T02 (Black)
XLC
25,90 €
21,06 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 320 g
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" Ergotec A118GC-ES (Black)
Ergotec
37,26 €
06.12.24
30,29 bez DPH
K dispozícii po:06.12.24
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 130 g





