Vidlica predná pevná 28" Force Alu Road 1 1/8" (Black Matt) Force
Popis produktu
Hliníková predná vidlica Force Alu Road je špeciálne navrhnutá pre požiadavky cestných bicyklov.Parametre
| Farba | Čierna matná |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30 mm |
| Dĺžka nôh | 370 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 300 mm |
| Hmotnosť | cca. 830 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - nohy vidlice | Hliník 6066 |
| Materiál - stĺpik vidlice | Hliník 6061 |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" XLC Pro Ride ST-F02 (Black&White)
XLC
26,02 €
21,15 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 250 g
Dĺžka predstavca: 40 mm
Hlavové zloženie 1 1/8" A-head Point CH-288TBW (Black)
Point
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Oceľ/Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Ložiská: Zapuzdrené / Utesnené ložiská
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-F01
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 195 g
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Fuchsia)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Ružová
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°



