Vidlica predná pevná 28" Force Alu Road 1 1/8" (Black) Force
Popis produktu
Hliníková predná vidlica Force Alu Road je špeciálne navrhnutá pre požiadavky cestných bicyklov.Parametre
| Farba | Čierna lesklá |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30 mm |
| Dĺžka nôh | 370 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 260 mm |
| Hmotnosť | cca. 710 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - nohy vidlice | Hliník 6066 |
| Materiál - stĺpik vidlice | Hliník 6061 |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Zoom 15 / 25,4
Zoom
od 9,40 €
7,64 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 202 g, cca. 193 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 60 mm
Predstavec 1 1/8" ITM XX7 (31,8/Black)
ITM
18,00 €
14,63 bez DPH
Skladom 1ksFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 170 g
Dĺžka predstavca: 100 mm
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Tange Seiki RDC-82 (Black)
Tange Seiki
27,00 €
21,95 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 88 g
Hlavové zloženie A-head XLC HS-A04 MTB
XLC
21,04 €
17,11 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 139 g




