Vidlica predná pevná 26" TWN MTB Steel 1 1/8" (Black) TWN
Dĺžka stĺpika vidlice
Popis produktu
Vidlica predná pevná 26" MTB Steel s nalisovaným ukončením. Vidlica je vybavená čapmi pre cantilever brzdy.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 190 mm, 230 mm |
| Dĺžka závitu | 65 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - nohy vidlice | Oceľ Hi-Ten |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ Hi-Ten |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brake |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1" XLC ST-T01 (Black)
XLC
19,70 €
16,02 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 456 g
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario / 25,4 (Black)
Ergotec
26,31 €
21,39 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 505 g
Akcia
Predstavec štandardný 1" BRN Standard LUX (Black)
BRN
14,60 €
11,87 bez DPH
Skladom18,00 €Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm
Predstavec štandardný 1" Cinelli 1A
Cinelli
69,00 €
56,10 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6066-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 26 mm
Hmotnosť: cca. 285 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 130 mm, 100 mm, 120 mm




