Vidlica predná pevná 26" TWN MTB Steel 1" (Black) BP
Dĺžka stĺpika vidlice
Popis produktu
Vidlica predná pevná 26" TWN MTB Steel s nalisovaným ukončením. Vidlica je vybavená čapmi pre cantilever brzdy.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 230 mm, 190 mm |
| Dĺžka závitu | 65 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - nohy vidlice | Oceľ Hi-Ten |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ Hi-Ten |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brake |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1" XLC ST-T02 (Silver)
XLC
od 13,64 €
11,09 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 320 g
Akcia
Predstavec štandardný 1" BRN Fixie Orange Series
BRN
24,00 €
19,51 bez DPH
Skladom33,00 €Farba: Oranžová
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Hlavové zloženie závitové 1" BRN Standard Alu (Black)
BRN
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Výška: 44 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario / 25,4 (Silver)
Ergotec
26,31 €
21,39 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 505 g




