Vidlica predná pevná 28" BRN Fixed 1" (Raw) BRN
Popis produktu
Predná pevná oceľová vidlica BRN Fixed 1" pre cestné bicykle s kolesami rozmeru 700C. Vidlica je bez povrchovej úpravy.Parametre
| Farba | Bez povrchovej úpravy |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 250 mm |
| Dĺžka závitu | 130 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - nohy vidlice | Oceľ |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Sport (Silver)
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm
Hlavové zloženie závitové 1" BRN Classic Steel (Black)
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Výška: 35,0 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario / 25,4 (Black)
Ergotec
26,31 €
21,39 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 505 g
Predstavec nastaviteľný 1" BRN Viper (25,4 mm/Black)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm



