Vidlica predná pevná 28" BRN Fixed 1" (Chrome) BRN
Popis produktu
Predná pevná oceľová vidlica BRN Fixed 1" pre cestné bicykle s kolesami rozmeru 700C. Vidlica je pochrómovaná.Parametre
| Farba | Chróm |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 27,0 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 250 mm |
| Dĺžka závitu | 140 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - nohy vidlice | CrMo oceľ |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ CrMo |
| Odsadenie (offset) | 35 mm |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" TWN Riser 80 (Black)
TWN
11,00 €
8,94 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm
Hlavové zloženie závitové 1" XLC Comp HS-S03 (Black)
XLC
30,80 €
25,04 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 26,4 mm, 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm, 30,2 mm
Hmotnosť: cca. 110 g
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Fluo Green)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Zelená
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario / 25,4 (Black)
Ergotec
26,31 €
21,39 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 505 g



