Hlavové zloženie závitové 1" XLC Comp HS-S01 (Silver) XLC
Priemer korunky stĺpika vidlice
Priemer hlavovej rúry
Popis produktu
Oceľové hlavové zloženie závitové 1" XLC Comp HS-S01Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" (22,2 mm) |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 26,4 mm, 27,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 30,0 mm, 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 160 g |
| Prevedenie | Závitové |
| Výška | 33,5 mm (24,0 mm + 9,5mm) |
| Ložiská | Guličkové ložisko |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Orange)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Oranžová
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario / 25,4 (Black)
Ergotec
26,31 €
21,39 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 505 g
Predstavec štandardný 1" BLB Lil Quil Stem (26,0/Silver)
BLB
od 35,00 €
28,46 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 26,0/25,4 mm
Dĺžka krku: 130 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm, 60 mm
Predstavec štandardný 1" TWN Riser 80 (Black)
TWN
11,00 €
8,94 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm





