Detské odrážadlo 8" BRN Vola 50 (Orange) BRN
Popis produktu
Drevené detské odrážadlo 8" BRN Vola 50 je ideálne k učeniu Vášho dieťaťa udržania rovnováhy pri jazde na dvoch kolesách. Odrážadlo určené pre deti vo veku od 2 do 5 rokov, zaujme svojím retro štýlom a jedinečnou sympatiou! Odrážadlo BRN Vola 50 je vyrobené z prírodného dreva s 8 palcovými pneumatikami z PVC. Ergonomický tvar, ktorý zaručuje maximálnu ochranu a zvislé nastavenie výšky sedadla pre dokonalé pohodlie pri jazde.Parametre
| Farba | Oranžová |
| Rám | Drevený |
| Vidlica | Drevená |
| Riadidlá | Drevené |
| Výška sedla | 29 - 36 cm |
| Kolesá | 8" |
| Odporúčaná nosnosť | max. 30 kg |
| Hmotnosť | cca. 2,8 kg |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné mini Infini I-464R OLA
Infini
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 30 Lumen
Zdroj svetla:: 15 ks COB LED
Režimy: 6 režimov - Low / High / Flashing 1 / Flashing 2 / Flashing 3 / Daytime flashing
Doba svietenia: cca. 4 / 1,5 / 50 / 9 / 15 / 8 hod.
Rozmer: 65 x 15 x 27 mm
Osvetlenie zadné mini Infini I-465R METIS
Infini
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 80 Lumen
Zdroj svetla:: 16x COB LED + 1x SMD LED
Režimy: 5 režimov - Low / High / Flashing 1 / Flashing 2 / Daytime flashing
Doba svietenia: cca. 3 / 1,5 / 4 / 28 / 18 hod.
Rozmer: 66 x 30 x 26 mm
Zvonček mini Knog Oi Luxe Small (Silver)
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
Farba: Strieborná
Rozmer: 15 x 36 x 55 mm
Upínanie: 22, 2 mm
Materiál: Nerez/Oceľ/Mosadz
Hmotnosť: cca. 31,5 g
Zvonček mini Widek Paperclip Bell (Silver)
Widek
4,00 €
3,25 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná/Čierna
Upínanie: 22,2 mm
Materiál: Oceľ/Plast
Hmotnosť: cca. 30 g
Priemer: 35 mm




