Osvetlenie predné BRN Infinity Carbon BRN
Popis produktu
Osvetlenie predné BRN Infinity Carbon je malé a kompaktné osvetlenie s pútavým dizajnom karbónového vzhľadu. Osvetlenie zabezpečuje výbornú viditeľnosť vďaka LED Cree technológii so svietivosťou 600 Lumen/25 Lux. S ukazovateľom nabíjania batérie. Upínanie na riadidlá bicykla pomocou adaptéra.Súčasťou dodávky je adaptér a 3 ks 1,5 V batérie AAA.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 25 Lux/600 Lumen |
| Zdroj svetla: | CREE LED |
| Režimy | 2 režim trvalého svetla (Normal&Max) |
| Doba svietenia | cca. 12 hod. |
| Rozmer | 81 x 46 x 37 mm |
| Napájanie | 3 ks 1,5 V batérii AAA |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | cca. 56 g |
Súvisiace produkty
Blikačka predná BRN Square (Black)
BRN
14,50 €
11,79 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: Zabudovaný akumulátor
Materiál: Plast/Silikón
Osvetlenie predné Knog PWR Trail 1000 Lumen
Knog
109,00 €
88,62 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 1000 Lumen
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 6 režimov (3x blikanie a 3x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 3 / 21 / 8 / 14 / 300 hod.
Rozmer: 35 x 128 mm
Osvetlenie predné Knog PWR Rider 450 Lumen
Knog
59,00 €
47,97 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 450 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 3 režimy (1x blikanie a 2x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 5 / 90 hod.
Rozmer: 31 x 123 mm
Osvetlenie predné BRN Starlight 1200 Lumen
BRN
65,00 €
52,85 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 1200 Lm
Zdroj svetla:: 1 ks 5W CREE LED
Režimy: 1 režim svietenia
Doba svietenia: cca. 7,5 hod
Rozmer: 63 x 63 x 43 mm / 100 x 44 x 24 mm (batéria)



