Single Speed bicykel Aventon Cordoba (Cool Smoke) Aventon
Veľkosť rámu
Popis produktu
Single Speed bicykel Aventon Cordoba je preplnený úžasnými novými technológiami ako je kužeľová hlavová rúrka, pre lepšiu tuhosť a kontrolu riadenia pri prednej časti vozidla pri jazde na ulici alebo na pretekárskej trati.Aventon tiež updatoval hydrotvarovanú sedlovú rúrku, ktorá sa rozširuje smerom k stredovému zloženiu, čím zabezpečuje maximálny prenos výkonu bez plytvania energiou. Ako predchádzajúca verzia, rám bicykla Aventon Cordoba je vyrobený z double-butted hliníkového profilu 6061 s hladkými zvarmi, ktoré očakávate od modelov značky Aventon.
Vďaka flip-flop zadnému náboju, môžete na bicykli Aventon Cordoba jazdiť s pevným prevodom alebo voľnobežkou. Pre tento účel sa mierne upravil dizajnu zadnej stavby, ktorý umožňuje väčší rozsah horizontálneho nastavenia zadného kolesa. Túto úpravu môžete využiť na doladenie rázvoru kolies podľa svojich preferencií alebo na zmenu prevodov s väčším rozsahom rozsahom bez nutnosti úpravy dĺžky reťaze. Nová Cordoba sa dodávaná s flip-flop nábojom, taže môžete jazdiť s fixným prevodom alebo s voľnobežkou hneď bez nutnosti zakúpenia ďalších dielov.
Dodáva sa spolu s prednou a zadnou brzdou.
Parametre
| Farba | Čierna matná |
| Veľkosť rámu | 55 cm, 61 cm, 52 cm, 58 cm |
| Rám | Hliníkový, Aventon Cordoba Double-Butted 6061 Aluminum Alloy |
| Vidlica | Karbónová Aventon s hliníkovým stĺpikom |
| Sedlovka | Hliníková Aventon Push 27,2 x 300 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Aventon Push Drop Bars 31.8mm x 400 mm |
| Grip/Omotávka | Velo Microfiber Leather Tape |
| Predstavec | Aventon Push 3D Forged Alloy, +/- 7° |
| Hlavové zloženie | A-Head, 28,6 x 41,8 x 30 mm, utesnené |
| Stredové zloženie | VP 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Aventon Push Aero Race |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda Kriterium 700 x 25C |
| Kľuka | Hliníková, Aventon Push Forged Alloy, 48 z., BCD 144 mm |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Kazeta/Pastorok | 15 z. Fixed / 16 z. voľnokolo |
| Ráfik | Hliníkový 28", 30 mm |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadný náboj | Flip-Flop |
| Hmotnosť | 8,4 kg (55 cm) |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné na dynamo B&M Upp T Senso Plus
Busch&Muller
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux
Homologácia: Áno
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast
Zvonček mini M-Wave Bella C-Yell (Black)
M-Wave
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Strieborná
Upínanie: 22,2 - 40 mm
Materiál: Lakovaná meď/Oceľ
Hmotnosť: cca. 48 g
Priemer: 30 mm
Zvonček klasik XLC Mingun DD-M09
XLC
9,71 €
7,89 bez DPH
Farba: Strieborná
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Priemer: 66 mm, 83 mm
Plášť 28" Continental Grand Prix 5000 (25-622/Black&Tan)
Continental
63,93 €
51,98 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: BlackChili
Technológia: LaserGrip / ACT






















