Single Speed bicykel 6KU Milan 1 6KU
Veľkosť rámu
Plášť
Popis produktu
Single Speed bicykel SKU Milan 1 patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnota za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.Parametre
| Farba | Zelená/Biela |
| Veľkosť rámu | 58 cm, 55 cm, 52 cm, 49 cm |
| Rám | Hi-Ten oceľový, TIG zváraný |
| Vidlica | Hi-Ten oceľová 1 1/8" |
| Sedlovka | Hliníková Ø 25,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Riser Bar Ø 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | A-Head Neco 1 1/8" |
| Stredové zloženie | Neco 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Syntetická koža |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda 700 x 25C, Kenda 70 x 25C |
| Kľuka | Hliníková, 46 z., BCD 110 mm |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Kazeta/Pastorok | 16 z. Fixed / 16 z. voľnokolo |
| Pedál | BMX platforma |
| Ráfik | Hliníkový 28", 30 mm |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadný náboj | Flip-Flop Quando 32x |
| Hmotnosť | 8,2 - 10,0 kg |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Protek Max (40-622)
Michelin
30,89 €
15.05.26
25,11 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 950 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Schwalbe CX Comp HS 369 (35-622)
Schwalbe
24,40 €
19,84 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,35"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Bok plášťa: Lite
Odmasťovač na reťaze Weldtite eCare Chain Degreaser
Weldtite
6,75 €
5,49 bez DPH
SkladomObjem: 150 ml
Prevedenie: Sprej
U - zámok OnGuard Neon Arco 8154 (Blue)
ONGUARD
23,50 €
19,11 bez DPH
Farba: Čierna/Modrá
Rozmer: 115 x 292 x 11 mm (š x v x ø)
Materiál: Tvrdená oceľ/Guma
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Priemer: ø 10 mm (lanko)


























