Hlavové zloženie závitové 1" Stronglight A9 (Black) Stronglight
Popis produktu
Hlavové zloženie závitové 1" Stronglight.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" (22,2 mm) |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 26,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 30,2 mm |
| Hmotnosť | cca. 165 g |
| Prevedenie | Závitové |
| Výška | 39,4 mm |
| Ložiská | Guličkové ložisko |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Silver)
Ergotec
od 39,57 €
32,17 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 230 mm, 300 mm
Hmotnosť: cca. 660 g, cca. 710 g
Predstavec nastaviteľný 1" BRN Viper (25,4 mm/Black)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" Ergotec Cat Tube / 25,4
Ergotec
23,63 €
19,21 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm, 230 mm
Hmotnosť: cca. 580 g, cca. 410 g
Predstavec nastaviteľný 1" Promax Vario Long (25,4 mm)
Promax
24,86 €
20,21 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm
Hmotnosť: cca. 688 g



