Hlavové zloženie závitové 1" Neco H831 (Silver) Neco
Priemer korunky stĺpika vidlice
Popis produktu
Hlavové zloženie závitové 1" Neco H831 oceľovej konštrukcie s dvoma venčekmi. Povrchová úprava pochrómovaním.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" (22,2 mm) |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 27,0 mm, 26,4 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 30,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 140 g |
| Výška | 36,5 mm |
| Ložiská | Venček |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1" XLC ST-T02 (Black)
XLC
25,90 €
21,06 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 320 g
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Red)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Červená
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" BRN Standard (Silver)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm, 40 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Silver)
Ergotec
od 39,57 €
32,17 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 230 mm, 300 mm
Hmotnosť: cca. 660 g, cca. 710 g








