Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 Chain Guard (Black) Shimano
Dĺžka kľuky
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom Shimano FC-TY501-2 s krytom prevodníka určená pre prevody so 7/8 st. radením.Dodáva sa bez stredového zloženia.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 14/16 |
| Veľkosť | 46 / 30 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm, 175 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 73 mm |
| Chain line | 48,8 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ/Plast |
Súvisiace produkty
Reťaz 10 st. Connex 10S1
Wippermann
55,26 €
44,93 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Materiál: Nerez/Oceľ poniklovaná
Hmotnosť: cca. 260 g
Kazeta 10 st. SRAM PG 1050
SRAM
od 32,28 €
26,24 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 / 36 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 299 g (11-32 z.), cca. 250 g (11-23 z.)
Reťaz 10 st. KMC X10-73
KMC
23,78 €
19,33 bez DPH
K dispozíciiFarba: Sivá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ
Stredové misky Shimano Deore SM-BB52-D (83 mm)
Shimano
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomOznačenie výrobcu: ESMBB52-D
Závit: BSA (1,37" x 24 TPI)
Dĺžka stredovej mufny: 83 mm
Materiál - misky: Hliník/Oceľ




