Predné koleso 27,5" DT Swiss GR 1600 Spline 25 BP
Popis produktu
Predné koleso 27,5" DT Swiss GR 1600 Spline 25 je určený pre gravel dobrodružstvá a pre všetky jedinečné zážitky, ktoré sa nachádzajú ďaleko od asfaltu a komunity cestných cyklistov. Super odolné hliníkové koleso vyrobené zo spoľahlivých komponentov, ktoré vás podporí pri nekonečných kilometroch z bezstarostného potešenia z jazdy.Súčasťou dodávky:
• Tubeless páska 27 mm
• Tubeless ventil 32 mm
• IS 2000 adapter
• 5 mm krytka
• 15 mm krytka
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 584-24 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | DT Swiss 350 |
| Šírka ráfika | 28 mm |
| Výška ráfika | 25 mm |
| Hmotnosť | cca. 799 g |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Materiál nipel | Hliníkový DT ProLock Squorx ProHead |
| Nosnosť | 130 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35 - 62 mm |
| Materiál výplet | DT Aero Comp |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | TA12/100 mm |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Bezdušová pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm M-Wave Racky Axle (Black)
M-Wave
10,50 €
8,54 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Dĺžka: 137 - 177 mm
Kotúč brzdový Shimano SM-RT 54
Shimano
22,80 €
18,54 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Kotúč: Nerez
Hmotnosť: cca. 141 g
Prevedenie: Dvojdielny
Priemer: 180 mm
Doporučené brzdové platničky: Iba pre organické (Resin)
Rýchloupinák 5 mm XLC QR-L02 (Red)
XLC
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Červená/Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 110 g (sada)
Duša 27,5" BRN Anti Puncture Tube (47/54-584 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 47/54/584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27,5" x 1,9 / 2,125"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm



