Predné koleso 28" DT Swiss R460 db / Shimano Ultegra FH-RS770
Popis produktu
Predné koleso 28" pre športové využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom DT Swiss R460 db a hliníkovým nábojom Shimano Ultegra FH-RS770 pre 12 mm osku a pre 10/11 st. kazetu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-18 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano Ultegra FH-RS770 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 22 mm |
| Výška ráfika | 23 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 28 mm |
| Materiál výplet | Sapim Race |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | TA 12/100 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Bezdušová pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Red)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čerevná
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Challenge Almanzo Pro (33-622/Black&Tan)
Challenge
66,00 €
53,66 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2
Duša 28" Schwalbe 15 (18/28-622/630 AV)
Schwalbe
7,95 €
6,46 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18/28-622/63
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 3/4-1 1/8
Hmotnosť: cca. 105 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Folding (32-622/Black)
Continental
65,17 €
52,98 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 380 g
Prevedenie: Skladací



