Koleso predné 28" EXAL ZX 19 / Shimano DH 3N20 s dynamom BP
Farba ráfik
Farba náboj
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano DH 3N20 so zabudovaným dynamom. Prevedenie bez spínača.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný, Čierny |
| Farba náboj | Čierny, Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Napätie | 6V |
| Výkon | 3W |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Cross Max (42-622)
Michelin
30,89 €
25,11 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 1100 g
Prevedenie: Drôt
Osvetlenie predné na dynamo B&M Dopp T Senso Plus
Busch&Muller
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux
Homologácia: Áno
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast
Plášť 28" Continental Ride Tour (47-622/Black&White)
Continental
22,67 €
15.05.26
18,43 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 960 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (37-622)
Schwalbe
33,00 €
26,83 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,4"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 900 g





