Koleso predné 28" Ryde ZAC 2000 Disc / Shimano Alfine s dynamom BP
Popis produktu
Koleso predné 28" s dvojstenovým hliníkovým ráfikom Ryde ZAC 2000 Disc a hliníkovým nábojom Shimano Alfine so zabudovaným dynamom. Pre kotúčové brzdy s upínaním kotúča Centerlock.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Napätie | 6V |
| Výkon | 3W |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Challenge Grifo Race (33-622/Black)
Challenge
40,00 €
32,52 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon
Hmotnosť: cca. 330 g
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Wired (23-622/Black)
Continental
58,26 €
47,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 340 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Schwalbe Little Big Ben HS 439 (40-622/Creme)
Schwalbe
19,80 €
16,10 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Krémová
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 695 g
Plášť 28" Schwalbe Silento HS 421 (37-622)
Schwalbe
24,23 €
19,70 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,40"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Zmes: SBC



