Set kolies 28" Miche Contact Miche
Popis produktu
Set kolies 28" Miche Contact určené pre gravel bicykle.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-25 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Šírka ráfika | 30 mm |
| Výška ráfika | 21 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 142 mm |
| Hmotnosť | cca. 2144 g |
| Materiál nipel | Mosadz |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 30 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál orech | Hliník 7075-T6 |
| Max. nosnosť | 120 kg |
| Typ osky náboja | TA oska |
| Počet špicov | 28/28 |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Ložiská | Priemyselné ložiská |
| Prevedenie ráfika | Plášť |
Súvisiace produkty
Kotúč brzdový Miche Disc Brake Rotor MTB
Miche
od 31,20 €
25,37 bez DPH
Farba: Strieborná
Hmotnosť: cca. 106 g (160 mm)
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 203 mm, 180 mm, 160 mm
Materiál kotúča: Nerez
Prichytenie kotúča: IS 2000
Páska do ráfika 18" Schwalbe Super HP (18-355)
Schwalbe
1,59 €
1,29 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 18-355
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 18"
Materiál: Polyuretán
Platničky brzdové XLC BP-S09
XLC
6,58 €
5,35 bez DPH
K dispozíciiMateriál nosič: Oceľ
Materiál brzdové obloženie: Metalické
Počet v sade: 2 ks
Plášť 26" Continental Ride Tour (47-559/Black)
Continental
21,52 €
17,50 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 780 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180






