Set kolies 28" BRN Alumium Fixed (White) BRN
Popis produktu
Set kolies 28" BRN Aluminium Fixed je set štýlových lúčových hliníkových kolies. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný prevodník alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj samostatne ako predné a zadné koleso.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Biela |
| Farba náboj | Biela |
| Farba výpletu | Biela |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 3770 g (1880 g / 1890 g) |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6/6 |
| Prevedenie ráfika | Plášť |
Súvisiace produkty
Plášť bezdušový 28" Challenge Gravel Grinder Race TLR (33-622/Black&Brown)
Challenge
50,00 €
40,65 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (25-622/Black&White)
Michelin
17,46 €
15.05.26
14,20 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (28-622/Black&White)
Michelin
17,46 €
14,20 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Hmotnosť: cca. 380 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Brown)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar



