Náboj predný Novatec D041SB (Black) Novatec
Popis produktu
Predný náboj Novatec D041SB s oskou pre rýchloupinák na cestný a CX/gravel bicykel s kotúčovou brzdou, dodávaný bez osky. Telo náboja vyrobené z hliníka.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 58 mm |
| FTF | 62 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 216 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák 5 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Silver)
Exal
od 12,97 €
10,54 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Black)
Exal
od 17,72 €
14,41 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kotúč brzdový Shimano SM-RT 54
Shimano
22,80 €
18,54 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Kotúč: Nerez
Hmotnosť: cca. 141 g
Prevedenie: Dvojdielny
Priemer: 180 mm
Doporučené brzdové platničky: Iba pre organické (Resin)
Ráfik 27,5" Remerx Dragon 719-L (584-19/Black)
Remerx
18,52 €
15,06 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 584-19
Farba: Čierna
ERD: 560,6 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 530 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



