Náboj predný Novatec D791SB-B15 (Black) Novatec
Popis produktu
Predný náboj Novatec D791SB-B15 s upínaním 15 mm oskou na CX/gravel a MTB bicykel s kotúčovou brzdou, dodávaný bez osky. Telo náboja vyrobené z hliníka.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 58/45 mm |
| FTF | 72 mm |
| Dĺžka náboja | 110 mm |
| Hmotnosť | cca. 146 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | 15 mm oska |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Remerx Rapid (622-15)
Remerx
25,00 €
20,33 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
ERD: 582 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L Eyelet (559-19/Black)
Remerx
20,89 €
16,98 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Silver)
Remerx
od 17,34 €
14,10 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Black)
Remerx
19,38 €
15,76 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



