Náboj zadný 8/9/10 st. Shimano Alivio FH-M4050 (Black) Shimano
Popis produktu
Zadný náboj 8/9/10 st. Shimano Alivio FH-M4050 s rýchloupínakom na trekingový a horský bicykel s kotúčovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 57,4 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Hmotnosť | cca. 385 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
Súvisiace produkty
Ráfik 26" EXAL XL 25 (559-25)
Exal
25,81 €
31.05.26
20,98 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-25
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 665 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kotúč brzdový Shimano SM-RT 86
Shimano
47,58 €
38,68 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Kotúč: Nerez/Hliník/Nerez
Hmotnosť: cca. 136 g
Prevedenie: Dvojdielny
Priemer: 203 mm, 180 mm, 160 mm
Prichytenie kotúča: IS 2000
Ráfik 28" TWN Colour Silver (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 27,5" Remerx Dragon 719-L (584-19/Black)
Remerx
18,51 €
15,05 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 584-19
Farba: Čierna
ERD: 560,6 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 530 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



