Náboj zadný 3 st. Sturmey Archer RS-RK3 (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníkový zadný náboj 3 st. Sturmey Archer RS-RK3 je 3-rychlostný náboj s radením a rozsahom prevodu 177%. Rotary systém radenia nepotrebuje radiacu retiazku do čela dutej osky.Balenie obsahuje náboj, pastorok a sadu príslušenstva potrebného pre montáž a správnu funkciu náboja.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 3 - 0,75/1,00/1,33 |
| PCD | 67 mm |
| FTF | 56,6 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Dĺžka osky | 185 mm |
| Hmotnosť | cca. 1095 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 36 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Remerx RMX 219 (622-19)
Remerx
13,54 €
11,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 607,3 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Silver)
Remerx
od 17,33 €
14,09 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss 535 (622-19)
DT Swiss
36,83 €
29,94 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Schürmann Sport 19 (622-19/Black)
Schurmann
14,40 €
11,71 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 610 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 510 g



