Náboj zadný 11 st. Novatec D792SB/A-AA (Black) Novatec
Popis produktu
Zadný náboj 11 st. Novatec D792SB/A-AA s upínaním 12 mm oskou na cestný, trekingový a MTB bicykel s kotúčovou brzdou. Oska nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 58/49 mm |
| FTF | 56,4 mm |
| Dĺžka náboja | 142 mm |
| Hmotnosť | cca. 269 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | E-Thru 12 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 11 st. |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Kazeta 9 st. BRN CS09-1132
BRN
23,00 €
18,70 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Silver)
Exal
19,67 €
26.07.26
15,99 bez DPH
K dispozícii po:26.07.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 10 st. SRAM XG 1090
SRAM
226,80 €
184,39 bez DPH
K dispozícii o: 3 dniFarba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ CroMo / Hliník 7020
Hmotnosť: cca. 135 g (11-23 z.)
Ráfik 28" DT Swiss 511 (622-18)
DT Swiss
86,16 €
70,05 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 581 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník



