Náboj zadný 11 st. Shimano Deore XT FH-M8000 (Black) Shimano
Popis produktu
Zadný náboj 11 st. Shimano Deore XT FH-M8000 s oskou pre rýchloupinák na trekingový a MTB bicykel s kotúčovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 44/45 mm |
| FTF | 57,4 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Hmotnosť | cca. 331 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 11 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
Súvisiace produkty
Kazeta 9 st. SRAM PG 950
SRAM
30,95 €
25,16 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 / 34 zubov, 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 230 g (11-26 z.)
Kazeta 9 st. SunRace CSR91
SunRace
24,00 €
19,51 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 293 g
Kazeta 9 st. Shimano Deore XT CS-M770-9
Shimano
55,99 €
45,52 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 256 g (11-32 z.)
Ráfik 28" TWN Colour Silver (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"



