Náboj zadný 11 st. Novatec F482SB-11S (Black) Novatec
Počet špicov
Popis produktu
Zadný náboj Novatec F482SB-11S s oskou pre rýchloupinák určený pre cestné bicykle s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 41/49 mm |
| FTF | 57 mm |
| Dĺžka náboja | 130 mm |
| Hmotnosť | cca. 235 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 24, 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta 11 st. |
| Ložiská | 4x zapuzdrené ložisko |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Remerx RMX 219 (622-19)
Remerx
13,54 €
11,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 607,3 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss 511 (622-18)
DT Swiss
86,16 €
70,05 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 581 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník
Kazeta 8 st. Shimano CS-HG41-8
Shimano
od 19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 34 zubov
Materiál: Oceľ
Kazeta 9 st. Shimano Altus CS-HG200-9
Shimano
16,48 €
13,40 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 / 34 zubov
Materiál: Oceľ




