Náboj zadný 8/9/10 st. Shimano Sora FH-RS300 (Black) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Zadný náboj 8/9/10 st. Shimano Sora FH-RS300 s rýchloupinákom určený pre cestné bicykle s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 57,9 mm |
| Dĺžka náboja | 130 mm |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32, 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta 8/9/10 st. |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L Eyelet (622-19/Black)
Remerx
22,31 €
18,14 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" EXAL XL 25 (559-25)
Exal
25,81 €
31.05.26
20,98 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-25
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 665 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 10 st. SunRace CSMS3 TAY
SunRace
43,94 €
35,72 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ
Hmotnosť: cca. 448 g
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Black)
Rodi
19,08 €
31.05.26
15,51 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g



