Náboj zadný 3 st. Sturmey Archer S-RC3 Coaster (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníkový zadný náboj 3 st. Sturmey Archer S-RC-3 Coaster je 3-rychlostný náboj s radením a rozsahom prevodu 177% a s protišlapnou brzdou. Kompatibilný s pastorkami veľkosti 13 až 24 zubov.Balenie obsahuje náboj, pastorok a sadu príslušenstva potrebného pre montáž a správnu funkciu náboja.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 3 - 0,75/1,00/1,33 |
| Prevodový pomer | 1.77 |
| Dĺžka náboja | 116 mm |
| Dĺžka osky | 163 mm |
| Hmotnosť | cca. 1290 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L Eyelet (559-19/Black)
Remerx
20,87 €
16,97 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Silver)
Remerx
od 17,33 €
14,09 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" EXAL XL 25 (559-25)
Exal
25,81 €
31.05.26
20,98 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-25
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 665 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Rodi VR 17 (622-17)
Rodi
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-17
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"




