Náboj zadný 3 st. Shimano NEXUS SG-3C41 Coaster Shimano
Popis produktu
Zadný náboj Shimano Nexus SG-3C41 Coaster s 3 stupňovým radením a zabudovanou spätnou brzdou (Torpédo). Dodávané bez radenia, pastorku a drobných dielov.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 3 - 0,733/1,000/1,360 |
| Prevodový pomer | 1.86 |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Dĺžka osky | 168 mm |
| Hmotnosť | cca. 1120 g |
| Materiál telo náboja | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L (559-19/Black)
Remerx
17,85 €
14,51 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" TWN Colour Black (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 28" TWN Colour Pink (622-15)
TWN
25,15 €
20,45 bez DPH
1-3dniRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Ružová
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 28" DT Swiss 511 (622-18)
DT Swiss
86,16 €
70,05 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 581 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník



