Pedál BMX/Freeride VP Components VP-536 (Black) VP Components
Popis produktu
Celoplastové pedále BMX/Freeride VP Components VP-536 určené pre BMX a Freeride bicykle. Nízkoprofilové celoplastové telo s nevymeniteľnými pinmi pre lepší gríp podrážky. Oranžové odrazky pre lepšiu viditeľnosť.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet pinov | 2 x 10 |
| Rozmer | 111 x 105 x 26 mm |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 305 g |
| Materiál telo | Plast |
| Materiál oska | Boron |
| Ložiská | Guličkové ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 (Black)
Shimano
27,45 €
22,32 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 Chain Guard (Black)
Shimano
30,40 €
24,72 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm



