Pedál BMX/Freeride M-Wave Freedom CS (Black) M-Wave
Popis produktu
Extra veľké celoplastové pedále BMX/Freeride M-Wave Freedom CS určené pre BMX a Freeride bicykle. Nízkoprofilové celoplastové telo s vymeniteľnými pinmi pre lepší gríp podrážky. Testované do hmotnosti jazdca 140 kg.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet pinov | 2 x 7 |
| Rozmer | 110 x 120 mm |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 328 g |
| Materiál telo | Termoplast |
| Materiál oska | CroMo |
| Ložiská | 2x utesnené |
Súvisiace produkty
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 Chain Guard (Black)
Shimano
30,40 €
24,72 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 (Black)
Shimano
27,45 €
22,32 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm



