Pedál Freeride nášlapný BRN Flat Dual Function (Black) BRN
Popis produktu
Hliníkové jednostranné nášlapné freeride pedále BRN Flat Dual Function umožňuje jazdcom spoľahlivo sa ponoriť do neznámeho terénu. Nízkoprofilové telo zo zliatiny hliníka 6061 s vymeniteľnými pinmi zaisťuje trakciu a oporu pri akomkoľvek štýle obuvi.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet pinov | 2 x 8 |
| Rozmer | 105 x 98 x 19 mm |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 400 g |
| Materiál telo | Hliník 6061 CNC opracovaný |
| Materiál oska | CroMo |
| Ložiská | Priemyselné ložiská |
Súvisiace produkty
Kľuky cesta 2x11 Shimano Ultegra FC-R8000
Shimano
305,99 €
15.04.24
248,77 bez DPH
K dispozícii po:15.04.24
Farba: Tmavosivá
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 22
Veľkosť: 50 - 34 / 172,5 mm
Technológia: Hollowtech BB, Hollowtech II
Bolt circle diameter: 110 mm
Kľuky cesta 2x8 SunRace FCR81
SunRace
39,00 €
31,71 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 53 / 39 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 130 mm
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road 8215 (Black)
TWN
65,00 €
52,85 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 53 / 39 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 130 mm
Kľuky cesta 2x9 TWN AL 50/34
TWN
34,00 €
27,64 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm



